PTYŚ - słodkie chwile na codzień od 1972 roku
historia firmy

Od ponad czterdziestu lat nasza firma zajmuje się produkcją wyrobów cukierniczych. W roku 1972 została założona przez Andrzeja Gołębiowskiego – mistrza cukierniczego, który wspólnie z żoną Zofią zapoczątkował jej działalność i stworzył solidne podstawy rozwoju. Kolejne lata przynosiły sukcesywny wzrost produkcji, w ślad za którym podążały inwestycje w pomieszczenia i urządzenia produkcyjne. Obecnie naszą działalność prowadzimy w spełniającym wszelkie wymogi obiekcie, wyposażonym w pełni nowoczesne maszyny i środki produkcji.

Na przestrzeni lat również oferta produkowanych wyrobów ulegała zmianom. Obecnie oferujemy ponad 150 rodzajów wyrobów cukierniczych i około 30 rodzajów pieczywa. Wprowadzamy również wiele nowości, starając się być na bieżąco z trendami w dziedzinie smaku i sztuki dekoracji.

Docenianą przez wielu klientów jakość i unikalny smak naszych wyrobów osiągamy dzięki:

  • sprawdzonym i wciąż udoskonalanym recepturom
  • dobremu przygotowaniu i umiejętnościom pracowników
  • wysokiej jakości surowców używanych w produkcji
  • nowoczesnym urządzeniom

Szczególnie istotna dla efektu naszej pracy jest staranność wykonania i idąca za tym najwyższa jakość wyrobów, która stanowi główny cel w drodze ku zadowoleniu naszych Klientów.

Cukiernia "PTYŚ" zastrzega sobie prawo do modyfikacji oraz wycofania produktów zawartych w ofercie zaprezentowanej na stronie bez podawania przyczyny. Jednocześnie informuje się, iż produkty zaprezentowane na zdjęciach mogą odbiegać od produktu finalnego.